|
Still deciding? Get samples of $ !
Order Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Online Video Guidance |
| Warranty: | 1 Year |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Name | Single head perfume filling machine |
| Capacity | 10-25 bottles/per min |
| Filling capacity | 10-100ml |
| Pressure | 0.4-0.6MPA |
| Applicable bottle diameter | 5-25mm |
| Product applicable height | 50-200mm |
| Working principle | pneumatic |
| Machine size | 230*390*620mm |
| Weight | 15kg |
| Head | 1 head (Can be customized) |





| Package weight | 20kg |
| Package Size | 620*350*300mm |


1. Are you a machine manufacturer or trading company?
We are a reliable machine manufacturer that could gives u best service. And our machine can be customized by client's requirement. Welcome to visit our factory!